یک نظر شخصی

 

 فرزانه اعلایی، امید اسماعیلی، سعید حسین خانی، سیما سادات نائل و محمدامین ابارشی، بازیگران یک نظریه شخصی هستند. سجاد همت، علی‌اصغر ایزی و محمدامین ابارشی به‌عنوان دستیاران کارگردان،سیما سادات نائل به‌عنوان طراح صحنه، شادی هاشمی به‌عنوان طراح لباس، علی‌رضا تقی‌پور به‌عنوان آهنگساز، محدثه مرادی به‌عنوان منشی صحنه، طهورا سادات نبی‌یان به‌عنوان گریمور و ناهید مرادی به‌عنوان مشاور رسانه‌ای و تبلیغات و روابط‌عمومی، سایر عوامل نمایش را شامل می‌شوند.

در خلاصه نمایش آمده: «نادر به علت مشکلاتی که از کودکی با آن درگیر بوده است مخالفت شدیدی با همسرش در مورد بچه‌دار شدن می‌کند. در این میان نادر دچار بیماری روحی و همسرش دچار افسردگی شدید می‌شود؛ اتفاقی که باعث می‌شود مسیر زندگی این زوج دستخوش تغییراتی شود ...»

نمایش یک نظریه شخصی در ساعت 21 در محل تماشاخانه استاد مشایخی واقع در ضلغ شمال‌غرب چهارراه ولیعصر اجرا می‌شود و مدت زمان آن 60 دقیقه است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند. قابل ذکر است که سه شب اول اجرا شامل تخفیف است وهمچنین اجرا، تخفیف‌های گروهی را نیز در بر دارد.

نمایش کودک « گلبهار » در فرهنگسرای انقلاب اسلامی روی صحنه می‌رود

نمایش کودک «گلبهار» به کارگردانی زهره کدخدا زاده از یکشنبه 13 مرداد ساعت 18 در سالن فجر فرهنگسرای انقلاب اسلامی آغاز به کار می‌کند و تا سه روز با تخفیف 50 درصدی میزبان علاقه‌مندان است.

نمایش «گلبهار» قصه دختری به نام گلبهار است که با بی توجهی همه کاغذهایش را خراب می‌کند و درخت، ابر، رودخانه و خورشید به او مراحل ساخت کاغذ را آموزش می‌دهند. گلبهار درطول سفر خود نکات زیادی درباره احترام و حفاظت از طبیعت می‌آموزد و  در ادامه ماجراهایی که اتفاق می‌افتد، داستان این نمایش آموزنده و شاد را رقم می‌زند.

نمایش«گلبهار» به نویسندگی و کارگردانی زهره کدخدازاده و با بازی زهره کدخدازاده، علی خونساری و رها آرشید و با همکاری فهیمه گردان و مریم سرهانی اجرا می‌شود. این نمایش از یکشنبه 13 مرداد از ساعت 18 تا پایان مرداد ماه بجر جمعه 18 مرداد به کار خود ادامه می‌دهد. بهای بلیت این نمایش 15هزار تومان است.

فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است.

منبع : لبخندآفرینان | سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

تبلیغات

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی نمایش کمدی مارمولک