اخبار نقل و انتقالات

 

 

دنیزلی، مهاجم برزیلی را دیپورت کرد

سرمربی تراکتور مهاجم برزیلی ای که در تمرینات تیمش حضور یافته بود را نپسندید.

 در روزهای آخر اردوی تراکتور در کشور ترکیه علاوه بر مازولا که با این تیم قرارداد امضا کرد، یک مهاجم برزیلی هم در تمرینات حضور یافته بود. این بازیکن که زیر نظر دنیزلی چند روز همراه با تیم تمرین کرد، در صورتی که می توانست نظر مصطفی دنیزلی را جلب کند، مثل مازولا قراردادش را امضا می کرد، اما این اتفاق رخ نداد.


دنیزلی تا روز آخر تمرینات تراکتور در ترکیه این مهاجم برزیلی را نگه داشت تا سبک بازی اش را ببیند اما در نهایت این مهاجم نتوانست نظر سرمربی ترک تبار را جلب کند و دیپورت شد.


قرار است در شروع تمرینات تراکتور در تهران نیز یکی، دو بازیکن خارجی به خصوص در خط حمله اضافه شوند تا در صورتی که دنیزلی بازی شان را پسندید قرارداد امضا کنند.

 

چرا یحیی کاپیتانش را نخواست!

قرارگرفتن نام رضا ناصحی، کاپیتان مشهدی و باتجربه شهرخودرو در فهرست مازاد یحیی گل‌محمدی، عجیب ترین خبر نقل و انتقالات روز گذشته بود.

کاپیتان سی‌وپنج‌ساله شهرخودرویی‌ها در اردوی تهران حضوری فعال داشت، اما دیروز به‌یک‌باره در فهرست مازاد شهرخورو قرار گرفت.


خبر قرارگرفتن نام ناصحی در لیست مازاد از آنجایی شوکه کننده و عجیب است که او در ۵ سال حضور نماینده شرق کشور بازیکن وفاداری به تیم و شهرش بوده و همچنین هیچ مدافع چپ دیگری در لیست شهر خودرو وجود ندارد!


این در حالی است که ناصحی در تمرینات پیش‌فصل، یکی از  نفرات فعال تیم بود و به یکباره کنار گذاشته شده است. مدافع کهنه کار مشهدی ها البته در دیدار دوستانه شهرخودرو مقابل ذوب‌آهن یک نیمه به میدان رفت که چندین بار با اعتراض گل‌محمدی مواجه شد.


از شایان مصلح به عنوان بازیکن مدنظر گل محمدی یاد می شود. هرچند سرمربی شهر خودرو نگران مصدومیت های مدافع کنار گذاشته شده پرسپولیس است و همین هم جذب مصلح را با تردیدهایی روبرو کرده است.


ناصحی نیز با پیشنهاد عنایتی که هم اکنون سرمربی قشقایی است احتمالا فصل آتی را در شیراز خواهد گذراند. هرچند مدافع خوش اخلاق مشهدی دوست داشت سال های پایانی فوتبالش را در شهر و زادگاهش باشد.

 

استقلال هنوز به کانسین پیشنهاد نداده است!

مدیر برنامه های بازیکن برزیلی اوستنده اعلام کرد که استقلالی ها رسما به کانسین پیشنهاد نداده اند.

 کانسین بازیکن برزیلی اوستنده از جمله بازیکنانی است که در هفته گذشته به صورت جدی به استقلال لینک شد و حتی رسانه های بلژیکی نیز به پوشش این اخبار و احتمال سفر او به تهران در روز چهارشنبه پرداختند؛ سفری که نه برای مذاکره بلکه برای تست پزشکی بود و نشان می داد که استقلالی ها کار جذب او را نهایی کرده اند.


با این حال و در شرایطی که برخی رسانه های ایرانی روز گذشته خبر از سفر کانسین به تهران در روز چهارشنبه دادند، مدیر برنامه های این بازیکن نیمه شب چهارشنبه این سفر را تکذیب کرد تا ادعاهای جدیدی را مطرح کند.


مدیر برنامه ایرانی این بازیکن با بیان این نکته که استقلال تنها به این بازیکن علاقه مند است و هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به او نداده گفت که کانسین مورد توجه یک باشگاه دیگر در آمریکای جنوبی قرار دارد و وضعیت او برای استقلالی شدن مشخص نیست.


با این حال اما کانسین به سفر به ایران بی علاقه نیست و روز گذشته با انتشار تصویری به پیراهن ایران که نام رامین رضاییان روی آن دیده می شد، نشان داد که خود او نیز به حضور در تهران علاقه دارد اما فعلا شرایط به شکل مناسبی برای این بازیکن پیش نمی رود.


این ادعا در شرایطی مطرح می شود که مدیران استقلال تا به این لحظه به سیاست سکوت خود ادامه داده اند و امیرحسین فتحی که وعده استخدام یک هافبک با کیفیت به جای پاتوسی را داده بود، هیچ اظهار نظری درباره جذب کانسین و نام گزینه مورد نظر باشگاه نکرده و باید مانند دیاباته منتظر اقدام استقلالی ها برای جذب بازیکن در آن سوی مرزها باشیم تا آبی ها دوباره با روش مورد نظر خود برای تقویت تیم گام بردارند.

 

 

دو خرید جدید در تور استقلال خوزستان

مهدی نیایش پور و نصرالله درفشی به استقلال خوزستان پیوستند.

 مهدی نیایش پور‌ مهاجم سابق فولاد خوزستان که سابقه آقای گلی در تمامی رده های پایه لیگ برتر فوتبال ایران را دارد با عقد قرارداد یکساله به استقلال خوزستان پیوست.

نیایش پور فصل قبل در گل ریحان البرز حضور داشت و در حضور نیم فصل خود برای تیم مجتبی حسینی موفق به زدن ۵ گل و دادن۴ پاس گل شد.

همچنین نصرالله درفشی با عقد قرارداد یکساله به این تیم خوزستانی پیوست، انها همچنین امروز با عبدالله کرمی قرارداد امضا کرده بودند.

در روزهای اخیر ستار دراجی، رضا جباری و رضا نعامی از جمع ابی پوشان جدا شده بودند.

 

 

عبدالله کرمی به استقلال خوزستان پیوست

 مدافع میانی فصل گذشته فولاد برای فصل پیش رو با باشگاه استقلال خوزستان به توافق رسید.

 

 مسئولان باشگاه استقلال خوزستان در صدد هستند فصلی خوب را برای تیمشان رقم بزنند و بتوانند دوباره به لیگ برتر صعود کنند.

 

در این راستا، استقلال یکی از تیم های لیگ یکی پرکار در فصل نقل و انتقالات بوده است. جدیدترین اقدام آبی ها که اتفاق بزرگی هم محسوب می شود، جذب عبدالله کرمی است.

 

مدافع باتجربه ای که چندین سال سابقه در لیگ برتر و تیم هایی از جمله فولاد داشت، برای فصل جدید با مسئولان استقلال خوزستان به توافق رسید و به این تیم ملحق شد

 

 

وحمدان تا 1400 در اصفهان ماندنی شد

حمید بوحمدان بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن یک سال دیگر با ذوب آهن تمدید کرد و تا پایان لیگ بیستم در اصفهان خواهد بود.

 

بوحمدان دو فصل پیش از نفت تهران راهی ذوب آهن شد و در طی دو سال یکی از نفرات اصلی تیم بوده است.


این بازیکن 30 ساله تا پایان لیگ نوزدهم با ذوب آهن قرارداد داشت ولی پس از مذاکره با باشگاه و توافقی که صورت گرفت، یک فصل دیگر هم قرارداد خود را تمدید کرد تا به این ترتیب تا سال 1400 شمسی سبزپوش باقی بماند.


بوحمدان طی فصل گذشته 27 مرتبه برای ذوب آهن تحت هدایت امید نمازی و علیرضا منصوریان به میدان رفت و یک گل هم برای تیمش ثبت کرد.

 

 

مدافع چپ تیم امید در رادار استقلال

استقلالی ها برای جذب مدافع چپ با مدافع تیم امید وارد مذاکره شده اند.

 

 استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات میثم تیموری، امید نورافکن و آرمین سهرابیان را در پست دفاع چپ از دست داده اند  و در حال حاضر تنها میلاد زکی پور را در این پست در اختیار دارند.

با این شرایط استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب یک دفاع چپ هستند و گفته می شود ابوالفضل رزاق پور مدافع چپ پیکان گزینه اصلی آنها محسوب می شود.

رزاق پور که سابقه حضور در جام جهانی جوانان را دارد، هم اکنون عضو تیم امید است و موفق شد در بازی دوستانه برابر تیم ملی تک گل تیمش را بزند.

منبع : لبخندآفرینان | چهار شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

تبلیغات

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی نمایش کمدی مارمولک