بورلی هیلز ایران!

 

 


💠تنها ۱۶ خانوار در باستی‌هیلز زندگی می‌کنند

امام جمعه شهر لواسان(استان تهران):
🔹تنها ۱۶ ویلا در باستی‌هیلز سکونت دائم دارد و سایر ویلا‌ها برای افرادی است که در جای دیگر سکونت دارند و برای تفریح به این شهرک می‌آیند.

 

شهرک باستی کجاست؟

لوسان را باید پایتخت جدید لاکچری گرد های تهرانی دانست. جایی که خرید و فروش زمین و مستغلات در انجا با نرخ های سرسام آوری در چند سال اخیر انجام شده و پرونده ساخت و ساز های غیر قانونی آن٬ حتی به پارلمان ملت و شورای شهر تهران رسیده است. شهرک باستی٬ یکی از محلات پرجمعیت لواسان بوده و از مقصد های اقامتی و گردشگری لوکس استان تهران محسوب می شود. این مکان٬ نزدیک محله شورکاب٬ توک مزرعه و احمد آباد است .

لاکچری ترین شهرک لواسان٬ مدتی است که در کانون توجه رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفته است. ساخت و ساز های لوکس با معماری و طراحی باور نکردنی که بعضی آن را همردیف خانه های سلبریتی های هالیوود در منطقه مرفه نشین بورلی هیلز کالیفرنیا می دانند٬ سبب شده تا این منطقه لواسان٬ شهرت جهانی پیدا کند. مسائلی که پیرامون شهرک ویلایی ثروتمند نشین باست هیلز٬ در شبکه های اجتماعی منتشر شده است٬ نشان می دهد که تغییر کاربری زمین در این منطقه به قصد ساخت ویلا های سوپر لوکس دوبلکس٬ کار سختی نیست.

شهرک باستی هیلز مثل شهرک کلاک٬ خارج از محدوده شهری لواسان ساخته شده است و آن را باید مصداقی از ساخت و ساز غیر قانونی در استان تهران در دهه نود خورشیدی دانست. در شهرک کلاک هم ۱ میلیون متر مربع زمین٬ تغییر کاربری پیدا می کند و یک شبه٬ قیمتش ده ها برابر می شود.

منبع : لبخندآفرینان | یک شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی
نمایش کمدی مارمولک