باید به کالدرون فرصت بدهند!

 

حامد کاوپانپور در گفت‌وگویی با اشاره به جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس اظهار داشت: به‌هرحال این اتفاق دیر یا زود باید رخ می‌داد و برانکو هم بعد از اینکه سه فصل پیاپی با پرسپولیس قهرمان شد در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. طبیعتاً در فصل جدید انتظارات از برانکو بالاتر می‌رفت و این مربی هم قصد داشت که فضای جدیدی را تجربه کند. هواداران پرسپولیس قطعاً این مربی و افتخاراتش را فراموش نخواهند کرد و حالا باید دید پرسپولیس بعد از رفتن این مربی چه شرایطی خواهد داشت.

وی در ارتباط با حضور کالدرون در پرسپولیس خاطر نشان کرد: کالدرون مربی باتجربه‌ای است که با فوتبال آسیا هم آشناست و باید منتظر باشیم و ببینیم پرسپولیس با این مربی چه عملکردی خواهد داشت. کالدرون برای شناخت از پرسپولیس و شرایط فوتبال ایران نیاز به زمان دارد و هواداران هم باید به این مربی زمان بدهند تا تفکراتش را در تیم جا بیندازد. قطعاً فردی که جانشین برانکو شده است کار سختی در پیش دارد، ولی مهم این است که به کادر فنی زمان بدهیم و از پرسپولیس حمایت کنیم.

کاویانپور در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند دوباره قهرمان شود؟»، بیان کرد: پرسپولیس همیشه جزو مدعیان است و باز هم می‌تواند قهرمان شود. البته این کار آسان نیست و امسال هم تیم‌های زیادی دنبال قهرمانی هستند. بدون شک رقابت برای کسب این عنوان نزدیک و فشرده است.

هافبک پیشین پرسپولیس درباره اینکه کالدرون چند بازیکن این تیم از جمله سروش رفیعی را کنار گذاشت، گفت: به‌هرحال سرمربی در مسائل فنی اولین نفری است که تصمیم می‌گیرد و باید به تصمیم کالدرون احترام گذاشت. در مورد سروش باید بگویم که شکل قطع همکاری با این بازیکن درست نبود و باید ارزش بازیکنی را که برای پرسپولیس زحمت می‌کشد، حفظ کنیم.

منبع : لبخندآفرینان | سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

تبلیغات

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی نمایش کمدی مارمولک