آخرین اخبار نقل و انتقالات

 

زاهدی امیدوار به حضور برابر استقلال

مدافع جدید ماشین سازی امیدوار است تا در دیدار با استقلال با کمک کادرفنی و پزشکی به میدان برود.

 

 مسیح زاهدی با شروع فصل نقل و انقالات تابستانی از ماشین سازی راهی تراکتورسازی شد تا در فصل جدید پیراهن تیم اول تبریز را بر تن کند اما پیش از شروع مسابقات لیگ برتر دوباره به ماشین سازی بازگشت و حالا شاگرد رسول خطیبی در فصل جدید است.


زاهدی در بازگشت به ماشین سازی البته دچار مصدومیت جزئی از ناحیه مینیسک زانوی خود است و کادر پزشکی و بدنساز تیم فوتبال ماشین سازی تلاش می کنند تا زاهدی را برای افتتاحیه لیگ آماده کنند؛ اتفاقی که باعث شده آنها همچنان امیدوار به حضور او باشند.


زاهدی درباره مصدومیت خود به ورزش سه گفت: در تمرینات تیم تراکتورسازی دچار مصدومیت شدم و یک مدت با درد تمرین کردم و این مصدومیت تشدید شد و امیدوارم با کمک پزشکان تیم آماده شروع لیگ شوم.


او در تشریح احتمال شانس حضور خود برابر استقلال در افتتاحیه لیگ عنوان کرد: حضور در دیدار با استقلال به نظر پزشکان تیم و کادرفنی ارتباط دارد.


این مدافع با حضور خود در میان شاگردان خطیبی مطمئنا یکی از مهره های کلیدی ماشین سازی در فصل جاری خواهد بود و سبزهای تبریزی می توانند روی او حساب ویژه ای باز کنند.

 
فسخ قرارداد غلامی با ماشین سازی

باشگاه ماشین سازی در اقدامی عجیب قراردادش را با هافبک دفاعی تیمش فسخ کرد.

 

 توحید غلامی که در فصل گذشته با مصدومیت مواجه شد و مدتی دور از ترکیب این تیم بود، روز گذشته با اقدام عجیب باشگاه ماشین سازی مواجه شد و قراردادش به شکل یکطرفه با این باشگاه فسخ شد.

 

غلامی که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، امیدوار بود بار دیگر با اضافه شدن به ترکیب این تیم بتواند نمایش مدنظر کادرفنی را به اجرا بگذارد، بار دیگر دچار آسیب دیدگی اینبار از ناحیه آشیل پا شد. این مصدومیت اما باعث شد تا باشگاه ماشین سازی بدون انجام تسویه و توافق با این بازیکن، قراردادش را فسخ کند.

 

رسول خطیبی پیش از فسخ قرارداد این بازیکن در گفتگویی با او اعلام کرده بود که تلاش خواهد کرد تا او به حق و حقوقش در این باشگاه با توجه به مصدومیتی که در تمرینات این تیم گریبانگیرش شده، برسد اما باشگاه بدون توجه به این موضوع، قرارداد این بازیکن را فسخ کرد.

 

جذب مدافع چپ جوان مس توسط پیکان

با نظر حسین فرکی، مدافع جوان مس کرمان به عضویت پیکان در آمد.

 

احسان جودکی، مدافع جوان فصل گذشته مس کرمان که پیش از این عضو آکادمی پیکان محسوب می‌شد، بار دیگر به عقد قرارداد این باشگاه درآمد.


پیکان در این فصل محمد ستاری را به عنوان مدافع چپ از پارس جنوبی جم در اختیار گرفته و با جذب احسان جودکی، فعالیت خود در نقل و انتقالات در این پست را به پایان رساند.

 

منبع : لبخندآفرینان | چهار شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

تبلیغات

دزدان دست و پا چلفتی نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی