زنان کوچک

 

از مریل استریپ و اما واتسون تا سیرشا رونان و لارا درن در «زنان کوچک»

.
.
گرتا گرویگ، کارگردان و نویسنده نامزد دریافت جایزه اسکار، در گفت‌وگویی از بازیگرانی که در فیلم «زنان کوچک» با آنها همکاری داشته است، گفت: ترکیب بازیگران رویایی شامل نامزدهای اسکار، اما واتسون، مریل استریپ، سیرشا رونان، لارا درن و... در «زنان کوچک» بازی دارند. سونی پیکچرز قرار است این فیلم را در ۲۵ دسامبر عرضه کند.
.
گرتا گرویک در مصاحبه جدیدی که با هفته‌نامه اینترتیمنت داشته درباره بازیگران فیلم و احترامش نسبت به آنها صحبت کرده است. وی گفت: «سیرشا رونان که برای «لیدی برد» برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد جایزه اسکار شده بود و با تیموتی شالامی در این فیلم همبازی بود، بار دیگر در «زنان کوچک» با هم هم‌بازی شدند و به ترتیب نقش‌های جو مارچ (کتی) و تئودور لارنس را ایفا می‌کنند و یک احساس عاشقانه مدرن بین این دو وجود دارد که ضربان قلب فیلم را تشکیل می‌دهد. من آنها را دوست دارم. آنها به عنوان بازیگران زنده تماشایی هستند و یک احساس همراه شدن واقعی در میان آنها وجود دارد و آنها مانند یک جفت سنتی سینمایی دیده می‌شوند.»
.
کارگردان «زنان کوچک» در ادامه گفت: «مگ مارچ (مگی، خواهر بزرگتر) شخصیتی است که مدت‌هاست به صورت اشتباه درک می‌شود. کاری که واتسون با شخصیت مگ انجام داد، او آنقدر خونسردی و عشق بالایی دارد که با هوش بالایی همراه است. زیرا او کاملا درک کرده که چه کاراکتری را ایفا می‌کند. واتسون آمادگی گستردگی برای ایفای این نقش دارد.»
.
در نهایت مریل استریپ نقش عمه ثروتمند خانواده مارچ را بازی می‌کند. گرویک گفت: «استریپ وقتی که دختر جوانی بود کتاب را خیلی دوست داشت و فکر می‌کند این خیلی مهم است. او به من می‌گفت: به من بگو دوست داری چه کاری انجام بدهم؟

منبع : لبخندآفرینان | شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی
نمایش کمدی مارمولک