سریال برنامه صبحگاهی

 

اولین تیزر سریال «برنامه صبحگاهی» با بازی جنیفر آنیستون و استیو کارل

.
.
سرویس استریم Apple TV Plus به‌تازگی تیزر کوتاهی از اولین سریال خود به نام The Morning Show منتشر کرد؛ در این سریال جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون و استیو کارل حضور دارند

سریال «برنامه صبحگاهی» که پروژه نسبتا مهمی برای سرویس استریم Apple TV Plus محسوب می‌شود، قرار است زندگی افرادی را که پیش از طلوع آفتاب بیدار می‌شوند و تاک شوهای صبحگاهی را برای تلویزیون آماده می‌کنند، به تصویر بکشد.

سریال «برنامه صبحگاهی» اولین پروژه‌ای است که استیو کارل به خاطر آن بعد از به پایان رساندن هفت فصل از سریال The Office (دفتر) قرار است دوباره به صفحه کوچک تلویزیون بازگردد. علاوه‌بر این، برای جنیفر آنیستون هم اولین باری است که بعد از ۱۵ سال و بعد از ایفای نقش یکی از شخصیت‌های مجموعه سیتکامی شبکه NBC یعنی سریال Friends (دوستان) قرار است به تلویزیون بازگردد؛ آنیستون در طی این سال‌ها در تلاش بود تا بیشتر از هر چیزی روی حرفه بازیگری سینمایی خود تمرکز کند و تا حدودی از دنیای تلویزیون دور باشد. ریس ویترسپون هم بعد از چندین سال، بالاخره سال گذشته برای اولین‌بار در سریال دروغ‌های کوچک بزرگ ظاهر شد. او همچنین در این مجموعه نقش تهیه کننده اجرایی را هم برعهده داشت.

سریال The Morning Show قرار است پاییز سال جاری، درست همزمان با عرضه سرویس استریم Apple TV Plus، پخش شود.

 

منبع : لبخندآفرینان | سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی
نمایش کمدی مارمولک