گروه فرهنگی هنری لبخندآفرینان

نمایش شاد وموزیکال

گروه فرهنگی و هنری لبخند آفرینان به سرپرستی و تهیه کنندگی مهدی شیخی از سال ۱۳۸۵ در زمینه نمایش های کمدی ، مذهبی، کودک و خیابانی مشغول فعالیت میباشد. گروه لبخند آفرینان همواره در جهت ایجاد فضایی شاد و ارتقا سطح روحی جامعه قدم برداشته و در تلاش است تا با معرفی بیشتر نمایش های کمدی خانوادگی مردم ایران زمین را هر چه بیشتر با گروهای هنری سالم اشنا نماید. آرزوی ما شادی روز افزون مردم عزیز ایران است.

چطور در لبخندآفرینان خرید خود را انجام دهم ؟


1- درصفحه اصلی نمایش مورد نظررانتخاب نمایید


2- دراین قسمت ازبین سانس های نمایش داده شده یک مورد را انتخاب وبرروی دکمه خرید کلیک نمایید


3- درصفحه جزییات نمایش برروی دکمه پلان کلیلک نمایید


4- با انتخاب دکمه پلان ،محل صندلیهای صحنه نمایش نمایان میشود.سپس باانتخاب موقعیت صندلی خود درصورت داشتن کد تخفیف اقدام به واردکردن نموده وسیستم به طور آنلاین محاسبه قیمت ونمایش آن را انجام میدهد. با کلیک برروی دکمه پرداخت وارد صفحه درگاه پرداخت می شوید


5- صفحه پرداخت بانکی


5-درصورت موفق آمیزبودن خرید،رسید خرید شما مانند نمونه صادر میگردد


6- در صورت بروز اشکال و یا عدم موفقیت درخرید صفحه زیر نمایش داده میشود

تلفن:02177571660

پست الکترونیکی:mehdi_sheykhi281@gmail.com

ارتباطات و رسانه‌ها

آیا در مطبوعات، رسانه‌های خبری آنلاین یا برنامه‌های رادیو تلویزیونی فعالیت می کنید؟ علاقمند به پوشش خبری یکی از رویدادهای لبخندآفرینان هستید؟ برای تهیه خبر، گزارش یا عکس نیاز دارید با ما تماس بگیرید؟ کار شما به امور روابط عمومی مربوط می شود؟

لطفاً درخواست خود را با ذکر نام رسانه، توضیح مختصری از گزارشی که می‌خواهید تهیه کنید و جزئیات درخواست خود به نشانی زیر ایمیل کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ بدهیم.

تلفن:02177571660

آدرس

میدان امام حسین-خیابان دماوند-نبش خیابان فتحنایی(کهن سابق) ساختمان شهرکتاب(سینما نپتون سابق)

نقشه

قوانین ومقررات سایت

عضویت و یا خرید شما در وب سایت لبخندآفرینان به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل می باشد:

۱. خدمات و محتویات سایت لبخندآفرینان، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت لبخندآفرینان برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

۲. کاربران گرامی به سایت لبخندآفرینان اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از لبخندآفرینان می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از لبخندآفرینان به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

۳. مطالب سایت لبخندآفرینان ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. لبخندآفرینان این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل لبخندآفرینان نیستند و لبخندآفرینان هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در لبخندآفرینان باشد، خود برعهده خواهند داشت.

۴. وب سایت لبخندآفرینان، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

۵. افراد برای عضویت در سایت لبخندآفرینان و خرید از آن باید به قسمت خرید مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کد تأیید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران باواردکردن این کد، عضویت خود را تأیید می کنند.

۶. کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. لبخندآفرینان مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.

۷. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق شماره موبایل ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.

۸. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.

۹. رسیدهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

۱۰. سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین لبخندآفرینان مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

۱۱. چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده از بلیت خود استفاده ننماید، لبخندآفرینان مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه مسترد نخواهد شد.

شکایات/انتقادات

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه شکایات یا انتقاد، می توانیدازبخش زیر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام فرمایید.