راه یافتگان جشنواره تئاتر ثمر

 

 

 به نقل از  روابط عمومی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر، دبیرخانه این رویداد فرهنگی با قدردانی از استقبال کم‌نظیر دانشجویان و هنرمندان سراسر کشور برای حضور و مشارکت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازبینی «بخش تئاتر صحنه» و دفاع از ایده  «بخش تئاتر محیطی» را منتشر کرد.

گروه ارزیابی و انتخاب متون و ایده‌های بخشهای تئاتر صحنه و محیطی متشکل از پریسا مقتدی، یوسف باپیری، علی‌رضا اولیایی، ملودی آرام‌نیا و علی گلدسته آثار راه‌یافته به این بخش ها را معرفی کردند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان 363 اثر صحیح دریافت شده در 2 بخش تئاتر صحنه و محیطی 105 اثر در بخش تئاتر صحنه و همچنین 13 اثر در بخش تئاتر محیطی به مرحله بازبینی و دفاع از ایده این جشنواره راه پیدا کردند.

طبق اطلاعیه منتشرشده از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر ثمر صاحبان آثار راه‌یافته در این دو بخش را به‌زودی در تماشاخانه عمارت نوفل‌لوشاتو دعوت خواهند کرد تا در مورد نحوه بازبینی و دفاع از ایده تئاتر محیطی در مورد زمان آن تعامل داشته و چنانچه هنرمندان از دبیر و برگزارکنندگان جشنواره سؤالاتی داشته باشند جواب خواهند داد و نیز تأکید بر اینکه قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر به دبیری رضا دادویی نهم تا هجدهم اسفند ماه سال 1398 در بخش‌های مختلف «تئاتر صحنه»، «تئاتر محیطی»، «نمایشنامه‌نویسی»، «عکس ثمرنگار، پوستر و تیزر» و «مهمان» ویژه دانشجویان و هنرمندان در عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار خواهد شد.

 

پیشنهاد ما به شما

جدیدترین نمایش کمدی گروه لبخند آفرینان

 

منبع : لبخندآفرینان | دو شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

نظرات


نوشتن نظر

نمایش کمدی زندان به صرف میرزا قاسمی
نمایش کمدی مارمولک